Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. Undefined

Pradėkime sveikai auginti nuo pat pradžių

Paskelbė: administratorė BITĖ Tema: Naujienos Laikas: Sekmadienis, vasario 26, 2017 Komentarai: 0 Peržiūros: 1046

Ekologiški sprendimai.
Sodinant ir auginant vaismedžius, verta naudoti ekologiškus biopreparatus.

Ypač naudinga preparatą naudoti sodinant augalus plikomis šaknimis, nes biologinis preparatas „Quantum“ užveisia milijonus naudingų mikroorganizmų, skatindamas aktyvesnius dirvodaros procesus. Šis biologinis preparatas išsiskiria ilgalaikiu poveikiu, be to, jo niekada neperdozuosite.

erum

„Quantum“ nauda ir pranašumai

 • Atkuria dirvožemio gyvybingumą ir biologiją.
 • Pagausina žydėjimą ir derlingumą.
 • Skatina šaknų, ūglių ir lapijos vystymąsi.
 • Sustiprina augalų imunitetą ir atsparumą ligoms.
 • Atkuria humuso irimo ir sintezės pusiausvyrą, tinka sparčiai skaidyti organinėms medžiagoms.
 • Pagerina sėklų daigumą ir atsparumą sausrai.
 • Atkuria ir pagerina anglies bei azoto ciklą,
 • sustiprina fotosintezės procesą.
 • Kontroliuoja trąšų išplovimą.
 • Skatina naudingų medžiagų išsaugojimą.
 • Sumažėja cheminių NPK trąšų naudojimo poreikis.

Kas yra „Quantum“?
„Quantum“ yra specifinių mikroorganizmų pagrindu paruošta biologinė dirvožemio gerinimo ir augalų tręšimo priemonė, kurios sudėtyje yra milijonai augalams naudingų ir būtinų mikroorganizmų bei fotosintetinančių bakterijų. Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) ir tradicinių cheminių trąšų (NPK).
„Quantum“ biopreparatai yra 100 proc. natūralūs, biologiškai skaidūs ir nekenksmingi aplinkai, jų neįmanoma perdozuoti. Mikroorganizmai natūraliai veikia dirvožemio biologiją ir atitinka augalo gyvybines funkcijas.

Kaip veikia „Quantum“?
Per šaknis: unikalūs mikroorganizmai, patekę į dirvožemį ir į rizosferą, keičia organines ir mineralines medžiagas į augalui lengviau įsisavinamus komponentus, stiprina šaknų sistemą ir skatina jų augimą, padeda pašalinti kenksmingus komponentus.
Per lapiją: fotosintetinančios bakterijos labai padidina saulės šviesos energijos įsisavinimą augalo lapijoje dėl fotosintezės proceso. Padidėjęs šviesos sugėrimas padidina CO2 konversiją į augalui svarbius angliavandenius (sacharidus), taip užtikrinamas augalo energijos padidėjimas, augalo funkcijų ir galios sustiprėjimas, t. y. saulės šviesa paverčiama į augalui vystytis ir augti reikalingą energiją. Dėl mikroorganizmų veiklos anglis ir azotas veiksmingai įsisavinami.

Kitaip, nei naudojant įprastas chemines NPK trąšas bei biocidus (pesticidus, herbicidus, insekticidus ir kt.), „Quantum“ nesukelia neigiamų padarinių dirvožemiui, augalams ir aplinkai. Naudojant chemines trąšas ir kitas chemines priemones, didėja dirvožemio degradacija, grunto toksiškumas, gruntinio ir paviršinio vandens užterštumas, mažėja biologinis aktyvumas ir humusinių medžiagų kiekiai, kinta dirvos struktūra, prarandamas gebėjimas sukaupti ir išlaikyti dirvoje drėgmę, pakinta mikrotrąšų ir makrotrąšų įsisavinimas, augalai tampa neatsparūs kenkėjams ir ligoms.

Svarbu!
Dirvožemyje sumažėjus arba išnykus tam tikriems mikroorganizmams, augalai negali įsisavinti mineralinių ir kitų naudingų medžiagų. Dėl to sutrinka augalų augimo procesai, jie tampa skurdesni, prastėja derlius. Biopreparatai „Quantum“ dėl specifinių mikroorganizmų veiklos natūraliai stiprina augalą: ir lapiją, ir šaknų sistemą. Bakterijos atkuria nualintus ir (ar) degradavusius dirvožemius, sustiprina jų biologiją, atkuria azoto ir anglies ciklą, taip pat padidina augalo augimo ir derliaus potencialą. „Quantum“ yra vienas saugiausių mikrobiologinių biopreparatų pasaulyje.
„Quantum Light“ sudėtis
Rhodopseudomonas palustris (0,25 proc.) bakterijų skaičius ≥ 5,0 E+6 CFU/ml
Vanduo (inertinės medžiagos) – 99,75 proc.
Biopreparatų „Quantum“ sudėtyje yra natūralių ir ekologiškai įvairiapusiškų mikroorganizmų: fototrofų, autotrofų, heterotrofų (aerobų ir anaerobų), chemotrofų. Sudėtyje esančios vegetatyvinės ir sporas formuojančios bakterijos pakuotėje savo ypatybes išlaiko ilgiau nei dvejus metus, o patekusios į dirvožemį arba tiesiogiai ant augalų nedelsiant pradeda veikti.

Kur ir kaip naudoti „Quantum“?
Biopreparatai „Quantum“ tinka daugumai rūšių augalų. Naudojimo normos ir periodiškumas parenkami atskirai pagal auginamos kultūros rūšį. Biopreparato santykis su vandeniu parenkamas pagal auginamą kultūrą ir užimamą plotą.
„Quantum-VSC“ galima naudoti sunkiame, molingame dirvožemyje. Skirta nualintiems arba degradavusiems dirvožemiams atkurti, nes sudėtyje turi huminės rūgšties.
„Quantum-Light“ galima naudoti vidutinio ir aukšto derlingumo dirvožemiams. Kartu naudojant „QuantumVSC“ ir „Quantum-Light“, (santykis 50:50) pasiekiami geriausi rezultatai.
Biopreparatai „Quantum“ gali būti naudojami su bet kurios rūšies purškimo ar laistymo sistemomis: stacionariomis, mobiliomis, nešiojamomis. Galima naudoti automatinius dozatorius. Efektyvus metodas – augalų sėklų ir (ar) šaknų mirkymas prieš sėją ir (ar) sodinimą.
 
Tai vieninteliai unikalios sudėties gyvi biopreparatai, atitinkantys augalų gyvybines funkcijas!

erum
Importuotojas ir platintojas Baltijos šalyse
UAB „Erum International“
www.erumagro.eu  
el. paštas info@erumagro.eu
tel.: +370 46 242 111;
+370 699 87799

Komentarai

Palikite savo komentarą